MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KSIĄŻKI W SP16

 
 

 

 

 

 

 

W związku z Międzynarodowym Dniem Książki, w dniu 23 kwietnia, Rada Rodziców serdecznie zaprasza wszystkich uczniów i przyjaciół naszej szkoły do udziału w inicjatywach, których celem jest propagowanie czytelnictwa oraz wsparcie Biblioteki szkolnej poprzez wyposażenie je w nowe, ciekawe lektury dla naszych dzieci.

  • Od 23 do 27 kwietnia będzie trwałą akcja „MNOŻYMY KSIĄŻKI”.
    Za przyniesione, już przeczytane lektury (w dobrym stanie), znajdujące się na załączonej Liście lektur Lista lektur , o wartości ponad 30 zł – ofiarodawca otrzyma bon o wartości 10 zł na zakup nowych książek. Za  przyniesienie innych lektur i książek – uczeń otrzyma upominek od Rady Rodziców. Dodatkową nagrodą specjalną dla ucznia, który przyniesie najwięcej lektur, jest wycieczka do ZOO w Uckermunde, organizowana przez szkołę w dniu 18.06.2016 r.
  • W dniach 23, 24, 25 i 27 kwietnia będzie trwała akcja „SŁODKI KIERMASZ DLA BIBLIOTEKI” Będziemy sprzedawać ciasta, babeczki i inne pyszności przyniesione przez uczniów i przyjaciół szkoły. Środki uzyskane ze sprzedaży wypieków w całości przeznaczymy na zakup nowych lektur dla biblioteki. Darczyńcy, jeśli się zgodzą, będą wymienieni na stronie internetowej szkoły (treść oświadczenia – do pobrania w pliku zgoda na przetwarzanie danych osobowych). Wypieki można przynosić także bez powyższego oświadczenia 🙂
  • Odbędzie się również „KONKURS” w 3 grupach tematycznych:

1) na plakat ilustrujący akcję „Mnożymy  Książki”,

2) na plakat zachęcający do czytania książek Regulamin konkursu

3) na hasło promujące czytanie książek.

Udział w konkursie mogą wziąć wyłącznie uczniowie naszej szkoły. Prace zbierają Wychowawcy klas do 23 kwietnia. Trzy najciekawsze    dzieła otrzymają atrakcyjne nagrody ufundowane przez Radę Rodziców. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w dniu 27 kwietnia.

 

Bardzo prosimy Was o życzliwe wsparcie i uczestnictwo!

Rada Rodziców SP 16

 

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 16 im. Szczecińskich Olimpijczyków w Szczecinie informuje, że celem zbierania danych osobowych jest wyrażenie podziękowania osobom biorącym udział w akcji „SŁODKI KIERMASZ DLA BIBLIOTEKI”. Dane będą przetwarzane w dniach 23.04.2018 r. – 18.05.2018 r. Przewidywanymi kategoriami odbiorców danych będą uczniowie SP nr 16 i ich rodzice oraz nauczyciele i pracownicy SP nr 16. Podanie danych jest dobrowolne. Każdemu przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

 

 

Drodzy Rodzice i Uczniowie! Jeszcze raz zapraszamy do udziału w akcji „mnożymy książki”, „słodki kiermasz dla biblioteki” i konkursów towarzyszących. Do wygrania wiele małych i dużych nagród. Cel szlachetny – doposażenie naszej szkolnej biblioteki w nowe tytuły książkowe.  Zapraszamy serdecznie!

Post Author: Zaneta