WSTĘPNE PODSUMOWANIE AKCJI „MNOŻYMY KSIĄŻKI”

Nasza akcja „Mnożymy książki” odniosła sukces! I to wielki! Efekt przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu uczniów i ich rodziców oraz wychowawców klas zebraliśmy ponad 200 lektur i ponad 900 innych książek dla dzieci i młodzieży. Kiermasz ciast przyniósł dochód w wysokości 1200 zł – zebrane pieniądze zostaną przekazane na zakup brakujących lektur do naszej szkolnej biblioteki. Uczniowie przynosili książki, ciasta i plakaty na konkursy. Konkursy plastyczne zostaną rozstrzygnięte po majówce – plakatów jest tak dużo i są tak piękne, że potrzeba nam czasu do namysłu. Bardzo dziękujemy uczniom, rodzicom, wychowawcom, wolontariuszkom, naszej szkolnej Pani bibliotekarce – p. Cudo i wszystkim, którzy wspierali naszą akcję, za wielkie zaangażowanie.  Wkrótce zamieścimy szczegółowe informacje o zwycięzcach i nagrodach w konkursach akcji „Mnożymy książki”.
Rada Rodziców SP16