SZAFKI SZKOLNE

Szanowni Rodzice,

W tym roku można odebrać kluczyk do szafki szkolnej po dostarczeniu do siedziby Rady Rodziców (przy wejściu do nowej części szkoły) następujących dokumentów:

  • Podpisanego nowego oświadczenia na dzierżawę szafki – do odbioru w RR lub do pobrania na stronie Rady Rodziców. Aktualny wzór oświadczenia znajdą Państwo tutaj http://sp16rr.pl/wp-content/uploads/2018/09/oś‌wiadczenie-szafki-szkolne-4.docx
  • Dokonaniu rocznej opłaty za szafki w wysokości 30 zł (płatnej jednorazowo). Jest to opłata za pierwszy i drugi semestr. Można wpłacić gotówką w RR lub dokonać wpłaty przelewem  i przynieść potwierdzenie przelewu do wglądu. Można dokonać wynajmu szafki na dwa lata.

Kluczyki proszę odbierać w następujących dniach:

  1. Poniedziałek 3 września – 8.30 do 12.30.
  2. Wtorek 4 września – od godz. 13.00 do godz. 16.00.
  3. Środa 5 września – od godziny 8.30 do 12.30.
  4. Czwartek 6 września- od godziny 14.00 do 17.00.

 

 

Z poważaniem,

Prezydium Rady Rodziców

 

Post Author: Zaneta