SZAFKI

Uwaga uczniowie klas 8!

Osoby posiadające szafki zobowiązane są do opróżnienia szafki szkolnej i zwrotu kluczy do szafek w dniu 14 czerwca (piątek) w godzinach od 11. 00 do 13.00 do osoby z Rady Rodziców dyżurującej w siedzibie RR naprzeciwko portierni.

Rada Rodziców

 

 

Szafki szkolne. W tym roku można odebrać kluczyk do szafki szkolnej po dostarczeniu do siedziby Rady Rodziców (przy wejściu do nowej części szkoły) następujących dokumentów:

  • Podpisanego nowego oświadczenia na dzierżawę szafki – do odbioru w RR lub do pobrania na stronie Rady Rodziców. Aktualny wzór oświadczenia znajdą Państwo tutaj oś‌wiadczenie – szafki szkolne
  • Dokonaniu rocznej opłaty za szafki w wysokości 30 zł (płatnej jednorazowo). Jest to opłata za pierwszy i drugi semestr. Można wpłacić gotówką w RR lub dokonać wpłaty przelewem  i przynieść potwierdzenie przelewu do wglądu. Można dokonać wynajmu szafki na dwa lata.

Kluczyki proszę odbierać w następujących dniach:

  1. Poniedziałek 3 września – 8.30 do 12.30.
  2. Wtorek 4 września – od godz. 13.00 do godz. 16.00.
  3. Środa 5 września – od godziny 8.30 do 12.30.
  4. Czwartek 6 września- od godziny 14.00 do 17.00.

 

SZAFKI – PRZECHOWYWANIE

Zabrania się przechowywania w szafkach obuwia i odzieży zewnętrznej, produktów spożywczych typu kanapki, drożdżówki itp.  W przypadku łamania tych zasad umowa dzierżawy szafki może zostać rozwiązana.

 

z poważaniem
Rada Rodziców SP 16